Franchise Başvuru Formu

{{message}}

Franchising


Gıda sektöründe 25 yıllık deneyim ve tecrübemizle günden güne büyüyen ağımızı daha çok genişletmek için bayilikler vermeye devam etmekteyiz. 

10 FİL DÖNER olarak biz kaliteyi ve lezzeti ilke edinmiş, kendisi gibi titizlikle hizmet verecek kişilere bayilikler vermekteyiz. 

Türkiye genelinde yaygınlığımızı arttırmak amacıyla ‘’kazan-kazan’’ prensibiyle yatırımcıları franchising ağımıza katılmaya davet etmekteyiz.

Sizi de bu beraberliğin içinde görmekten mutluluk duyacağız

Bayilik Almak İçin Şartlarımız


10FİL DÖNER  zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, yüksek kalitede verilen 10FİL DÖNER’in lezzetidir.
İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler:
Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.
İnsan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler.
Katılıma bağlı olarak eğitim programını tamamlayabilmek.
10FİL DÖNER işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

Nasıl İşler?

Başvurunuzu, iş tecrübelerinizi, referans bilgilerinizi içeren Franchise Başvuru Formunu web sitemizden yapabilir, müşteri hizmetlerimizden ve devamında sizi ziyaret edecek ekibimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Franchise adaylarından, uygun bulunan adaylarımız şirketimize davet edilir ve olumlu geçen süre sonunda franchise için en önemli unsur olan lokasyon onay sürecine geçilir.
Ortaklarımız işletmeyi açmak için uygun bir lokasyon seçerler ve aynı zamanda, bulunan lokasyonun 10FİLDÖNER dekorasyon mimarisi ve standartlarına uygun şekilde inşa edilmesi için gerekli finansal kaynağı sağlarlar. Lokasyon sürecinin uygun olması durumunda protokol sürecine geçilir.
Uygun standartları yakalayan adaylarımızla Franchise sözleşmesi yapılır.
Franchise sözleşmesini imzalayan adayımız, 10FİL DÖNER tarafından verilen oryantasyon eğitimlerimize katılır ve gerekli bilgileri öğrenerek işletmeci olabilme hakkı kazanır. 
Açılış ve uygulama sürecinde restoranlarda teorik ve pratikte eğitim uygulamaları devam eder. 10FİL DÖNER’in müşterilerle buluştuğu bu aşamada ortaklarımızla profesyonel ve sürekli iş birliği çok önemlidir. 

©2019 Onfil . All rights reserved. Developed by codebefore