10FİL NEDİR?Gıda sektöründe 25 yıllık birikimlerini ve tecrübelerini 10FİL Döner'de birleştiren bir şirketler gurubuyuz. ONFİL GRUP olarak 10FİL Döner'i oluştururken bugüne kadar bildiğimiz döneri farklı ve modern bir mekan ile yenilikçi bir sunuşla birleştirip Türkiye'deki ve dünyadaki dönerci ve döner restoranlarına kıyasla kendi tarzımızla dönerin daha farklı lezzetler ve modern bir fast food mantığında sunmak özellikle de evrensel olan döneri bu konseptle daha iyi bir hizmet, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sunuyoruz. Firma ilkelerimizi de bu yönde işletmemizle birleştirdik. Bu misyona başlarken tabi ki gücümüzü önce halkımıza daha iyisini verebilmek adına çalışıyoruz.

10FİL 10 İLKE ÜZERİNE KURULDU

1- Sadık
2- Temiz
3- Kaliteli
4- Güvenilir
5- Lezzetli
6- Sağlıklı
7- Şeffaf
8- İnsancıl
9- Dinamik
10- İstikrarlı

Tabi ki biraz da filden ve bazı özelliklerinden bahsetmek gerekir.

1- Sevimli
2- İnsancıl
3- Büyük
4- Akıllı
5- Tabiatın en büyüğü
6- Yetenekli
7- Sadık
8- Güçlü
9- Nesli tükenmeyen tek hortumlu cinsi
10- Beyni bedenine ve kilosuna orantılı tek canlı

Biz de filden aldığımız bazı özellikleri 10FİL olarak uygulamaya çalıştık. Aslında filin de 10 rakamının da insan yaşamında çok önemli yeri var. Mesela 10 bütün spor takımlarının en iyi oyuncuları 10 numaradır.

Fil de insan hayatının birçok alanında gücünden ve diğer özelliklerinden dolayı hep insanlara uğur bereket ve güç sembolü olarak algılanmıştır. Fil bereket sembolüdür. Daha doğrusu filin hepimize uğur, bereket ve güç getirmesini temenni ediyoruz.

ONFİL GRUP A.Ş. olarak ilk şubemizi Bursa'nın en nezih semtlerinden birisi olan Özlüce'de, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı'nda hizmete açtık. Daha sonra ikinci şubemiz olarak FSM Şubesini açtık.

Yakın bir süre içerisinde Yeşil Bursa'nın ve Türkiye'nin birçok bölgesinde olacağız ve bu lezzetleri sizlerle buluşturacağız.

Saygılar.
ONFİL GRUP A.Ş.